Mezoterapia mikroigłowa  – metoda pozwala na bezinwazyjne wprowadzenie mezokoktajli w głąb naskórka, które działają silnie przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco, regenerująco, intensywnie liftingująco oraz zapobiegają powstaniu przebarwień. Natychmiastowe efekty po zabiegach mezoterapii mikroigłowej spowodowały, że kuracja ta została okrzyknięta „ najbardziej efektywnym zabiegiem przeciwzmarszczkowym”

Roller – to najnowszej generacji urządzenia, które dostarczają unikalne efekty, stymulując naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Mezoterapia mikroigłowa to doskonała alternatywa dla zabiegów laserowych lub dla tych, którzy chcą się poddać mniej inwazyjnym zabiegom.

Roller – jest wałeczkiem pokrytym cienkimi, tytanowymi mikro-igiełkami, które w ciągu około pięciu minut dokonują tysięcy mikro-nakłuć na skórze. Igiełki są tak precyzyjnie wykonane, że nie dają prawie żadnego dyskomfortu na skórze podczas stosowania.Roller wytwarza w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki. Każdy egzemplarz Roller jest sterylnie zapakowany przeznaczony dla jednej i tej samej osoby.

Zabieg z użyciem rollera polega na wytworzeniu w skórze mikro – nakłuć. Dzięki mikro-perforacji zewnętrznych warstw skóry, składniki aktywne docierają do jej żywych warstw. Synteza naturalnego kolagenu wewnątrz skóry zostaje wyjątkowo pobudzona. Pozwala to na osiągnięcie efektu liftingu, wzmocnienie struktury i elastyczności skóry. Metoda ta efektywnie poprawia penetrację skóry przez warstwy epidermis i dermis, która staje się miła w dotyku i odżywiona. Mezoterapia stymuluje skórę do procesów samo-naprawczych. Stymuluje jej warstwy i włókna w ok 8%, co można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej. Jest to sprawdzona metoda i najlepszy niechirurgiczny sposób leczeniu objawów starzenia.

WSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA
Silne napięcie i ujędrnienie zwiotczałej skóry ciąża, karmienie piersią
Redukcja zmarszczek alergia
Redukcja przebarwień cukrzyca
Rewitalizacja stany zapalne skóry
Odmłodzenie skóra źle tolerująca iniekcje
Ujędrnienie przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych i aspiryny
choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory)
skłonność do bliznowacenia
terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami
okres dłuższego nasłonecznienia występowanie opryszczki w stanie aktywnym
trądzik różowaty

 

Ilość zabiegów, które należy wykonać dla uzyskania najlepszego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry. Jednak już po pierwszym zabiegu można zauważyć znaczną poprawę kondycji skóry.

W zabiegach z rollerem niezbędne jest zachowanie systematyczności. Wraz z kolejnym zabiegiem kondycja skóry ulega znacznej poprawie, zwiększa się jej gęstość, skóra nabiera jędrności a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Wypełniacze

Wypełniacze

Botox

Botoks

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne

Elektrochirurgia

Elektrochirurgia

dermatoskopia

Dermatoskopia

ZAMÓW KARTĘ PREZENTOWĄ